Branch 160 1825 Comox Avenue Comox, BC V9M 3M3 (250) 339-2022

2001-2009

 

J. Albrecht

E. Appleby

T.J. Arnold

A.M. Barber

C.P. Barnett

S.R. Belsom

E. Blackstock

H.K. Boone

G.G. Boyer

B. Brass

D.E. Brooks

H.A. Brown

K. Brown

G.R. Cadwell

L.V. Campbell

J.D. Carson

E.C. Carter

K.A. Chadderton

H.A. Chester

K.A. Chester

K.M. Christensen

F.A. Christie

G.S. Clarke

R. Cole

W.C. Collette

C.R. Collier

A.C. Conner

G.C. Conrad

B.T. Coolen

H.R. Cope

H.G. Cornelius

H.R. Costin

G.T. Cottingham

E.W. Crites

C. Cronmiller

J. Cross

E.W. Curtis

D.K. Cushing

W.F. Darch

B.V. Davies

D.J. Davis

W.E. Davis

P.L. Dobson

C.R. Donovan

H.N. Downer

R.L. Driscoll

A. Dunsmore

R.D. Ellis

E.E. Erhart

L.F. Ethier

R.W. Eustace

R. Evans

A.W. Fauteaux

W.J. Field

A. Fleming

F.G. Fraser

S.B. Froehler

W.A. Fulibrook

C. Fullerton

E.S. Garfat

K.M. Geldert

E.H.J. Gibson

B.F. Gilland

F.C. Gilroy

N.J. Girard

A. Glass

E. Glass

C.E. Goodwin

J.D. Graham

H. Granberg

L.E. Guilacher

E. Hadada

R.H. Hammond

R.C. Hanson

J.R. Harmer

R.A. Harris

J. Hart

J.C. Hawkins

S.E. Hawkins

J. Hayhurst

N.G. Hervert

P.T. Hickson

J.A. Hogan

J.E. Holmes

F.G. Hughes

J.T. Hughes

T. Hussey

J. Instance

N.B. Jermy

F.J. Johnstone

F. Juzak

R.A. Kelly

A.W. Kensit

K. Kern

O. Kilieleagh

M. Kiorton

P.J. Knutson

G. Lalonde

H.A. Landroche

D.G. Langevin

N.M. Lapointe

W.A. Lapointe

S.K. Lash

J.W. Ledlin

M. Lefancois

P.F. Legault

A.W. Lenz

R. Levia

A.H. Linder

B.D. Inrig

J.W. Irmen

W.G. Lyon

A. Lyster

L.D. Mackay

D.R. MacKean

D.L. MacKenzie

M.G. MacLean

M.J. MacRae

J. Madden

S. Magnuson

G.G. Magoon

J.M. Mahalek

S.A. Maniak

H.M. Marinus

D.M. Martin

A.J. McArthur

R.J. McClure

D.R. McDonald

H.T. McGill

A.G. McLaren

D.R. McLarty

J.C. McLaughlin

A.W. McLean

T.A. McLennan

K.A. McLeod

J.A. McMillan

J. McMullen

K.M. McMullen

G.W. McNutt

G.J. Mealing

G.D. Morrison

R.H. Nex

A.B. Norton

R.K. Ogden

H.H. Ollis

L.E. O'Neil

E. Onno

H. Onno

H.E. Ostrander

M.D. Paholko

D.A. Paimeter

A.W. Pardiac

A.J. Parkinson

W.A. Paterson

K.M. Peacock

R.F. Perry

J.J. Phillips

P. Pitz

P.M. Poisson

E. Potts

B.G. Price

W.R. Price

J.F. Pynn

R.B. Raciocot

P. Redman

W.F. Robbins

J.M. Robert

E.A. Robson

S. Rohne

B.S. Ross

J.B. Rutherford

R.M. Samuels

E.J. Savoie

E.M. Schiller

W.W. Schneider

H. Seltzer

R. Senft

W. Sloan

A.R. Smith

H.S. Snow

E.R. Stalberg

R.E. Steil

A.B. Stuart

G.H. Stuart

L.R. Stuart

W.G. Surgenor

J.N. Suttie

E.M. Taylor

W.G. Taylor

F.K. Tousignant

W.J. Trucon

D.L. Tufford

C.T. Vanasma

W.H. Vincent

M.C. Wacey

W.R. Wacey

M. Warren

R.R. Watson

J.D. Watt

K.R. Wellings

K.W. Welsh

J.A. White

W.H. Wilden

L.G. Wile

J.S. Wilkes

G.W. Wilkinson

N.D. Williams

L.E. Wilson

M.H. Wilson

E.C. Wood

G.H. Wood

G.R. Wood

L. Wood

W.W. Yates

L.S. Zinck

 

2010

 

W.H.Biggs

A.G. Birtle

E. Blackstock

I. Bourgeois

W.P. Carr

J.L. Cashman

R.W. Charman

B. Chester

O.S. Coates

G.R. Coutts

D.B. Dozzi

W.H. Harlow

C. Hazlett

L.J. Inglis

W. Irman

W.R. Irving

S.E. Johnson

G. Marks

L.G. McCaffrey

G. Onno

J. Payne

J.C. Roy

D.G. Ruffell

M.T. Webb

N. Bacon

2011

 

B. Tiffin

B. Horochuk

J. McPherson

T. Hill

J. Webber

J. Shannon

J. Hughes

C. Canavan

G. Blackmore

C. Charko

E. Sweeney

L.Bryan

M. Carrigan

H. Copeland

C. Rathbun

B.(Rusty) Clark

T. Dennis

V. Rushton

H. Wensley

G. Webber

J. Balfour

M. Ash

D. Warren

B. Inrig

 

2012

 

P. Hiebert

D. Johnson

D. Viklund

L. Holmer

D. Hogg

E. Hartley

M. Franklin

J. Mort

A. Schreiner

B. Barber

C. Pearson

C. Joynson

D. Dyck

L. Anderson

L. Wile

K. Wellings

B. Ramshaw

G. Iles

K Howard

L. MacKenzie

E. Swinamer

M. Currey

J. Schneidmuller

J. Ramesbottom

E. Swinamer

J. Blackmore

R. Hill

W Peavey

D. Nickerson

R. Perrier

 

2013

 

A. LaLonde

J. Austad

S. Shaw

C. Mooney

T. Stockton

W. Woodman

R. Hussey

K. Bell

A. Toutant

R. Covey

E. Fullerton

D. Collings

J. Whittington

J. Naylor

J. Brass

B. Boutaught

C. Sherwood

E. Davies

J. Orr

L. Marinus

A. Williams

A. Rose

G. Fisher

G. Prystay

O. Ellis

R. Duffy

W. Ryan

C. Nordin

J. Bassingthwaite

V.B. McLaughlin

M. Cooley

F. Barber

A. Howell

D. Cameron

 

2014

 

A. Tinckler

R. Stazicker

K. Seymour

P. Hoilund

J. Couzic

D. Neff

D. Arsenault

S. Gilllis

C. Jones

W. Georgeson

R. Titchener

M. MacKenzie

J. Turner

J. Anderson

W. Torrans

O. Knudson

A. Taylor

D. Healy

D. Mayne

D. Kendrick

D. Woodman

W. Robertson

E. Stockton

L. Blais

B. Johnson